Vrácení zboží do 14 dnů

Zrušení objednávky ze strany kupujícího - odstoupení od smlouvy

Storno objednávky ze strany kupujícího. V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. ze dne 14. září 2000 má každý zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží při zásilkové formě prodeje.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek. Vracené zboží:

  • musí být kompletní
  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí
  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!
  • nesmí být použito
  • nesmí být žádným způsobem poškozeno

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak vám vrátíme peníze ihned po obdržení vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

Postup při vracení zboží:

  1. Informujte nás o záměru vrátit zboží prostřednictvím kontaktního formuláře, přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli pro případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšování našich služeb.
  2. V případě, že vracené zboží je částí objednávky s dotovanou dopravou a cena objednávky se vrácením části objednávky sníží pod tento limit, jsme oprávněni ponížit vrácenou částku o dopravné, protože nebyla splněna podmínka pro získání výhody dopravného zdarma.
  3. Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze ihned (v případě osobního doručení zboží v hotovosti, jinak převodem a to nejpozději podáním platebního příkazu následující pracovní den).


Zboží musí být zasláno na adresu:

Ocelářská 392/9, 190 00 Praha 9-Libeň

Dojde-li k nesplenění jakékoliv z výše uvedených podmínek pro vrácení zboží do 14 dnů, tak nebudeme bohužel schopni akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady zasílatele zpátky.


Napište nám
Newsletter

Přihlášení k odběru novinek.

Adresa

Kolbenova 997/5g
190 00 Praha 9-Vysočany
 

Kontakt

tel.: +420 774 885 855
tel.: +420 774 885 858
      
e-mail: [javascript protected email]

Newsletter

[x] Zavřít

Newsletter

[x] Zavřít

Přihlášení

[x] Zavřít
Zapomněl jsem heslo