Partneři

levnekoreni.cz.jpg

LEVNÉKOŘENÍ.CZ

Široký výběr kvalitního koření, sušených bylin a kořenících směsí. V nabídce najdete koření do mlýnku, míchané koření a jednodruhové koření. Koření bez glutamanu i bez soli.

Více informací

vz.jpg

VyváženéZdraví.cz | Cítit se lépe

Transformativní informace o tom nejdražším, co máme ;-) Tak trochu odlišné od toho, co nám podsouvají mainstream média společně s Ministerstvem zdravotnictví... Něco, čemu věříme a sami tím žijeme.

Více informací

cajova-skola-na-kampe.jpg

Čajová škola na Kampě

NEBOJTE SE ČAJE! Čajová škola na Kampě v Praze se zaměřuje na absolutní začátečníky. Nemusíte umět nic, stačí jen chuť dozvědět se něco víc o světě čaje a jeho přípravě v domácích podmínkách. Čaj jako kvalitní nápoj pro každý den bez dlouhých obřadů a příprav.Ukážeme vám, že kvalitní nálev můžete mít připraven rychleji, než čaj přelitý v pytlíky. Nevěříte, tak se přijďte přesvědčit.

Více informací

tglink_115px.jpg

TeaGuide Worldwide

Mezinárodní čajový portál, který doporučuje čajovny, obchody, služby a zdroje informací o čaji.

Více informací

cajovnicka.jpg

Čajovnička

Čajovnička je stránka věnující se čajovým degustacím. Najdete zde mé osobní nezávislé dojmy z jednotlivých čajů, srovnání čajů a doporučení čajových obchodů, s nimiž mám kladné zkušenosti, recepty k pokrmům vhodným k čaji, pochutiny k čaji, kritiku i chválu.

Více informací


Napište nám
Newsletter

[x] Zavřít

Newsletter

[x] Zavřít

Přihlášení

[x] Zavřít
Zapomněl jsem heslo