SIGG – Švýcarské pitné láhve

Značka SIGG a její produkty jsou synonymem pro švýcarskou kvalitu. Vyrábí především pitné láhve z velmi odolných materiálů jako jsou například: ušlechtilá a nerezová ocel, hliník a velmi odolné plasty. Jejich nejběžnější produkty jsou nápojové láhve pro děti a klasické čutory a láhve.

Nápojové láhve SIGG jsou lisovány z jednoho kusu kovu extrémním  tlakem a jsou vyráběny z plně recyklovatelných materiálů, proto je také jejich výroba ekologičtější nežli výroba láhví z PET materiálů. Vnitřní vrstva je ze speciálního materiálu, který dokonale zachovává chuťové a aromatické vlastnosti nápoje a na rozdíl od PET lahví neuvolňuje do nápojů žádné toxiny ani jiné nežádoucí látky.

Láhve SIGG jsou velmi odolné vůči mechanickým a chemickým vlivům, k promáčknutí takovéto láhve je zapotřebí skutečně obrovské síly nebo silného nárazu, avšak ani po silném nárazu se vnitřní vrstva nepoškodí a je možné láhev nadále používat.

Povrch těchto láhví je zdoben velmi širokou škálou motivů, barev a obrázků. Celé tyto kolekce motivů vždy navrhují přední světoví návrháři a grafická studia. Povrchová úprava je na láhev vypálena a je tak odolná vůči odlupování nebo škrábancům a to po velmi dlouhou dobu.

siggLahve.jpg

Postup výroby nápojových láhví SIGG

Postup výroby není nikterak jednoduchý, jedná se o spoustu strojových a počítači přesně vypočítaných úkonů. Lahve projíždějí několika linkami a jsou pečlivě kontrolovány jak optickou (počítačovou) tak i lidskou kontrolou.

Na to jak probíhá výroba těchto láhví se můžete podívat na videu níže.

Zdroj videa: Discovery Channel Canada v Kanadě

V sortimentu internetového obchodu unitea.cz naleznete hned několik kategorie související s produkty švýcarské značky SIGG:


Napište nám
Newsletter

Přihlášení k odběru novinek.

Adresa

Kolbenova 997/5g
190 00 Praha 9-Vysočany
 

Kontakt

tel.: +420 774 885 855
tel.: +420 774 885 858
      
e-mail: [javascript protected email]

Newsletter

[x] Zavřít

Newsletter

[x] Zavřít

Přihlášení

[x] Zavřít
Zapomněl jsem heslo